Prensesler Oyunlar Memory

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma App Family - Best games for kids
Mükemmel özellikleri olan bu oyun sizler için üretildi. Hemen deneyin ve görün.

Harika özellikleri ile bu oyun tamamen çocuklar için üretilmiştir. Çocukların gelişimi için üretilen bu eğitici oyunda birbirinden farklı bulmacalar bulunmakta. Özellikle 3-6 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu harika oyun ile çocuklar artık çok daha bilgili ve bilinçli olacak.

Bu oyunda çocukların tercih edebileceği zorluk dereceleri bulunmaktadır. Bunlar kolay orta ve zordur.Minikler istedikleri bölümü seçerek oyuna başlayabilirler. Oyuna ilk başlayanlar için ilk seviye gayet idealdir. Uzmanlar tarafından destek gören bu oyun çocukların kendini geliştirdiği bu oyun onların kendini rahat hissetmesini de sağlayacak. Küçük yaş grubuna farklı bir deneyim yaşatan bu oyun onların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamanın yanı sıra verimli zaman geçirmesine de büyük katkı sağlayacak.

Çocukları okula hazırlayan bu eğitici bulmaca oyununda çocukları etkileyecek birbirinden güzel özellikler de bulunmakta.Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve şirin hayvanların bulunduğu bu bulmaca oyunu başta zihinsel gelişim olamak üzere çocukların sosyal, duygusal ve dil alanındaki gelişimlerine de büyük orandan destek olacak niteliklere sahip. Harika özellikleri ile hem küçükleri hem de büyükleri cezbeden bu oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. İndir butonuna basın ve bu oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olun. Bu oyun ile siz de çocukların gelişimine destek olun. 

Daha Fazla Göster
Prensesler Oyunlar Memory indir